Kategorie:

Masz ogromne szanse na to, by odzyskać kobietę, którą utraciłeś.

Avatar
Opublikowane przez admin

Sprawy sercowe to dla każdego ważny temat. Jedna rzecz nie podlega dyskusji – rozpacz spowodowana rozłąką z ukochaną, może dostarczyć nam dużo cierpienia. Jednakże nie za każdym razem utrata swojej wielkiej miłości wiąże się z rozłąką na zawsze. Jak odzyskać dziewczynę, jak odzyskać byłą?

 

Znamy na to parę sposobów. Podstawową sprawą jest to, żeby nie załamać się. Nic nie da rozkładanie rąk w poczuciu beznadziei, czy też użalanie się nad sobą. Musisz uwierzyć w to, że masz ogromne szanse na to, ażeby odzyskać miłość, którą utraciłeś. Siła patrzenia przez różowe okulary może zdziałać cuda! Kiedy już poradzisz sobie z negatywnym nastawieniem, możesz podjąć odpowiednie działania. Zapewne wiesz, kiedy i gdzie masz możliwość zobaczyć swoją byłą ukochaną. Pojawiaj się w takim miejscu, w którym bardzo często bywa, ale nie bądź nachalny. Jeśli uda się wam wymienić parę zdań, będzie to już dobry początek do próby odzyskania jej. Kiedy będziesz z nią rozmawiał, pod żadnym pozorem nie wracaj do delikatnego tematu waszego rozstania!

 

Rozmawiajcie o pogodzie, pysznej kawie, opowiedz jej trochę o tym, co dobrego cię ostatnio spotkało. Na pewno zauważysz, że twoja była będzie bardzo zaskoczona takim zachowaniem. Następnym bardzo istotnym elementem dotyczącym twojego sposobu zachowania w trakcie spotkania z byłą dziewczyną będzie to, aby ją zaskoczyć. Powiedz jej o czymś nietypowym, co planujesz zrobić. Może to być skok ze spadochronem, wypad egzotycznego kraju na długie wakacje albo coś innego o czym marzysz. Z pewnością zainteresujesz tym ukochaną, a krok do odzyskania twojej miłości będzie już czekał przed tobą. Kolejną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pokazanie jej, że chcesz wiedzieć, co u niej słychać. Nie bądź w tym przesadny, jednak słuchaj z wielką uwagą, co do ciebie mówi. Jeżeli zdecydowała się powiedzieć ci o czymś co jest dla niej bardzo ważne, dopytuj, komentuj, zadawaj pytania.

 

W ten sposób zyskasz w jej oczach wiele a możliwe, że zorientuje się, jak wiele zalet posiadasz. Nie głupim pomysłem może być wspomnienie z czasów, gdy byliście jeszcze razem. Powiedz jej o wspaniałym wypadzie, w którym braliście udział we dwoje, o komicznej sytuacji, gdy prawie pękliście ze śmiechu, o wspólnym przyjacielu, którego ty i ona wyjątkowo lubiliście. Zauważysz, że takim sposobem na pewno zbliżysz się do tego, żeby odzyskać dziewczynę. Pamiętaj, że wszystkie przytoczone metody nie zagwarantują ci powrotu byłej sympatii, lecz na pewno pomogą ci zwiększyć szanse na jej powrót. Może się również zdarzyć, iż zastosujesz jedynie jeden z wymienionych rozwiązań i na nowo będziesz mógł cieszyć się wielką miłością. Jednakże może być i tak, iż niezbędne będzie wdrożenie wszystkich powyższych.

 

Krótko mówiąc, żeby odpowiedzieć na ciężkie pytanie, jak odzyskać kobietę albo jak odzyskać byłą kobietę, z całą pewnością należy uzbroić się w cierpliwość, która jest pożądaną cechą dla oczekujących na powrót. Nie musisz tego zrobić od razu! Czasami potrzeba trochę więcej czasu, ażeby odbudować nadwyrężone relacje oraz na nowo zdobyć zaufanie drugiej połówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *